Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu - Oyuncum
Hun Bow görevini yapamayanlar içeri Resim_276512982
Hun Bow görevini yapamayanlar içeri Resim_276512982
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların Mekanı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hun Bow görevini yapamayanlar içeri

YazarMesaj
Mirza
Admin
Admin
Mirza

Uyarı Yok
Rep Degeri : 1000000782
REP Gücü : 25

Hun Bow görevini yapamayanlar içeri Empty
MesajKonu: Hun Bow görevini yapamayanlar içeri   Hun Bow görevini yapamayanlar içeri Icon_minitimeÇarş. 9 Haz. 2010 - 22:38

arkadaşalar coğu kişinin takıldığıbu görevi ben yaptım hemde 3defaşimdid size bu görevi anlatıyorum.
önce samarkanddaki bankadan görevi alıyoruz.yalnız35-38lvl olmanız lazım görevi yaptınızda cok güzel exp geliyor.görevi alınca hungry blood ongların oraya gidip ordaki hun archerlerden hun bow düşürüyoruz.ilk başta 30 kadar düşürün.hun bowları düşürdükten sonra hungry blood ongların bölgesine gireceksiniz.sonra topladınız hun bowlara sağ tıklıcaksınız dirty bowa dönüşecek ama her seferinde dönüşmeye biliyor.siz 30 hun bowa sağ tıklayarak 20 tane dirty bowu tamamlayacaksınız.eğer 20tane cıkmazsa tekrar hun archer öldürüp hun bow toplıcaksınız.20tane topladıktan sonra bankaya gidip görevi teslim edin.bilmem yeteri kadar acık anlattımı?
36lvlde yaparsanızbelki görev tesliminde lvl atlayabilirsiniz.hepinize iyi görevler.
bu arada ben görev manyağı oldum.hemenhemen yapmadığım görev kalmadı arkadaşlar.cerberus görevini bile yaptım.
https://oyuncum.forum.st

Hun Bow görevini yapamayanlar içeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» King Dal içeri bu dosya wall