Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu - Oyuncum
Girme yöntemi Resim_276512982
Girme yöntemi Resim_276512982
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların Mekanı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Girme yöntemi

YazarMesaj
Mirza
Admin
Admin
Mirza

Uyarı Yok
Rep Degeri : 1000000782
REP Gücü : 25

Girme yöntemi Empty
MesajKonu: Girme yöntemi   Girme yöntemi Icon_minitimePaz 6 Haz. 2010 - 15:01

Merhaba arkadaşlar, öncelikle şunu söyleyeyim size söyleyeceklerim kesinlikle mahallede 3 tur atın 2 kere zıplayın etrafınızda 1 tur dönün tıklayın kesin giriyor tarzında birşeyler değil Girme yöntemi Biggrin

Silkroad'u açtık. Öncelikle başlat menüsünde çalıştıra tıklıyoruz ve "cmd" yazıyoruz, karşımıza komut istemi çıkıyor ve oraya "netstat -n" yazıyoruz (arada boşluk var), bu sayede ip adresimizle bağlı olduğumuz portları görebiliyoruz

Girme yöntemi 15mek4p

Tam olarak nedenini bilmiyorum ama, resimde altı kırmızı çizili portu adresinde (sonu 15779 olan), altı zeytin yeşili çizili olan sayı her denememizde 28 29 yada 30 olur. Belki sadece denk geldi ama şu ana kadar 30 olduğunda daha fazla deneme yaptığını gördüm, 20 saniyede bir değil 7-8 saniyede bir denediğini farkettim

Portların kalabalık değil de rahat olmasından kaynaklanana bir durum olduğunu söyledi arkadaşım, birkaç araştırma yaptık ve bulduğumuz açıklamalar da bunu doğruladı

Sonuçta id pw yazıp tıkladığınızda listede sıraya alınıyorsunuz ve bu sırada ne kadar çok deneme yaparsanız giriş şansınız o kadar artıyor (asla %100 olamaz yani Girme yöntemi Biggrin), bu sayının 30 olması yaptığınız deneme sayısını artırıyor

Eğer resimdeki gibi kısa ve öz değil de çok fazla port gelirse, yine sonu 15779 lu portu bulup bakıyoruz

Girme yöntemi R8hwfl

Söylediğim gibi denk gelmiş de olabilir ancak şu ana kadar bir terslik olmadı, her seferinde daha çok denedi ve kolayca da girdim. Bu nedenle ben yaptım olmadı diyenler olabilir

Bu yöntem kesinlikle silkroada girmenizi sağlayacak bir yöntem değildir uygulasanız bile giriş sürenin kısalmayabilir bunu unutmayın, ancak şu da bir gerçek ki net ağınızdaki ip adresiniz üzerinden bağlı olduğunuz portlarınız ne kadar rahatsa, bu giriş çıkışları ne kadar kolay yapabiliyorsanız, internet bağlantınız o kadar geniş bir yol üzerinden rahatça seyrediyor demektir, ki bu da birim zamanda yaptığınız deneme sayısını artırarak giriş ihtimalinizi artırır

Şunu da ekleyeyim hemen, diyelim ki baktınız sayıya 28 yada 29 çıktı, silkroad açıp kapatın ve tekrar netstat -n yazıp tekrar bakın, bu işlemi tekrarlamadığınız sürece ordaki sayı değişmez, yani oyuna girdiniz id pw yazdınız auto login bıraktınız, o anda ne ise daha sonra da o olacaktır sayınız, oyuna girerken bakmanız yeter tekrar tekrar değişmez, oyun açılınca baktınız 28, hemen çıkıp tekrar girin tekrar bakın, 30 oldu mu ? Hemen login Girme yöntemi Biggrin
https://oyuncum.forum.st

Girme yöntemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SilRoad a girme taktiği