Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu - Oyuncum
Otomatik pot basmayı ayarlamak Resim_276512982
Otomatik pot basmayı ayarlamak Resim_276512982
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların Mekanı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Otomatik pot basmayı ayarlamak

YazarMesaj
Mirza
Admin
Admin
Mirza

Uyarı Yok
Rep Degeri : 1000000782
REP Gücü : 25

Otomatik pot basmayı ayarlamak Empty
MesajKonu: Otomatik pot basmayı ayarlamak   Otomatik pot basmayı ayarlamak Icon_minitimeÇarş. 9 Haz. 2010 - 22:28

Klavyeden "I" tıklayıp Inventoyu açıyoruz. Daha sonra kullanmadığınız bölümü açıyorsunuz(F1,F 2, F3, F4 gibi) ben F2 yi kullanmadığım için orayı uygun görüyorum. F1 de skiller varOtomatik pot basmayı ayarlamak Smile

Boş olan yerlere HP ve MP ilaçlarını koyuyoruz(koyduğunuz kutunun sayına dikkat edin) Benim ki alttaki resimdeki gibiOtomatik pot basmayı ayarlamak Smile

Otomatik pot basmayı ayarlamak 23rc0

Gördüğünüz gibi ben HP yi 1'e MP yi ise 2'ye koydum. Ayarları buna göre yapacağız!

Resimde "M" yazan yer ise mause'dan tekerleğe basıp ya da klavyeden "X"e basıp kullanıyorsunuz.

Klavyeden "T" tıklayıp Auto potion recovery penceresini açıyoruz. Aşağıdaki gibidir.

Otomatik pot basmayı ayarlamak 12dv0

Penceredeki gibi işaretleyinizOtomatik pot basmayı ayarlamak Smile

Bu yüzde ayarları kendinize göre ayarlayın. Mesela kendi levelimden yüksek yaratıklara saldırırken HP oranını yüksek tutarım.

Şunu da belirteyim Int karaktere sahip arkadaşlar HP değerini yüksek tutmalarını tavsiye edilirOtomatik pot basmayı ayarlamak Smile

Not:HP ve MP ilaçlarının miktarından haberdar olun, eğer inventoyda bu ilaçlar kalmamışsa işiniz işOtomatik pot basmayı ayarlamak Smile

Kullandığınız yere de HP koyabilirsiniz. Lakin ben koymadım F1 dolu çünkü, skillerle doldurdum. Ve arada sırada inventoyuma bakarım ne kadar kalmış diye.

https://oyuncum.forum.st

Otomatik pot basmayı ayarlamak
1 sayfadaki 1 sayfası