Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu - Oyuncum
Dosya ların uzantılarını göstermek [ANLATIM] Resim_276512982
Dosya ların uzantılarını göstermek [ANLATIM] Resim_276512982
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların Mekanı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dosya ların uzantılarını göstermek [ANLATIM]

YazarMesaj
Mirza
Admin
Admin
Mirza

Uyarı Yok
Rep Degeri : 1000000782
REP Gücü : 25

Dosya ların uzantılarını göstermek [ANLATIM] Empty
MesajKonu: Dosya ların uzantılarını göstermek [ANLATIM]   Dosya ların uzantılarını göstermek [ANLATIM] Icon_minitimeÇarş. 14 Tem. 2010 - 13:07

Dosya adı uzantılarını gösterme veya gizleme

Dosya adı uzantısı, dosyayı hangi programın açması gerektiğini belirleyen dosya adının sonuna eklenen karakter kümesidir. Windows'un bu dosya uzantılarını görüntüleyip görüntülememesini seçmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Başlat düğmesiDosya ların uzantılarını göstermek [ANLATIM] 4f6cbd09-148c-4dd8-b1f2-48f232a2fd33Denetim Masası, Görünüm ve Kişiselleştirme ve ardından Klasör Seçenekleri'ni tıklatarak Klasör Seçenekleri'ni açın.

Görünüm sekmesini tıklattıktan sonra Gelişmiş ayarlar'ın altında aşağıdakilerden birini yapın:

Dosya uzantılarını gizlemek için Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle onay kutusunu seçin ve sonra Tamam'ı tıklatın.

Dosya uzantılarını görüntülemek için Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle onay kutusundaki işareti kaldırın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
https://oyuncum.forum.st

Dosya ların uzantılarını göstermek [ANLATIM]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silkroad 1-77 level arası tum görewler
» m2 görevlerin listesi [DOSYA]
» King Dal içeri bu dosya wall
» Unique Nedir? [ANLATIM]
» Unique Nedir? [ANLATIM]