Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu - Oyuncum
Travian Tanıtım ve Öğütler Resim_276512982
Travian Tanıtım ve Öğütler Resim_276512982
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların Mekanı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Travian Tanıtım ve Öğütler

YazarMesaj
erdemhan
Super MOD
Super MOD
erdemhan

Uyarı Yok
Rep Degeri : 422
REP Gücü : 33

Travian Tanıtım ve Öğütler Empty
MesajKonu: Travian Tanıtım ve Öğütler   Travian Tanıtım ve Öğütler Icon_minitimePaz 4 Tem. 2010 - 8:26

Travian, içinde binlerce oyuncunun bir köy yöneticisi olarak oynadığı, büyük bir oyun dünyasıdır.
Ogame tarzı bir oyundur Travian, yani internet sağlayıcınız üzerinden oynanır. Fakat Ogame'den kat kat daha iyi. Köyünüzü kurun, yönetin, krallığa dönüştürün.

Oyuna Başlarken:
ben çok sık girerim diyorsanız CERMEN,
ben günde birkaç kez girerim diyorsanız ROMA,
ben günde bir iki kez girerim diyorsanız GALYA,
ırklarını seçmeniz sizin için iyi olacaktır.

Gelişme:
Gelişimi kolay olan Cermenlerdir, çok sık saldırı yapar ve etrafındaki köyleri yağmalarlar. Roma'nın gelişmesi en zorudur, belli bir seviyeye geldikten sonra sıkılabilirsiniz; ama o seviyeyi atlatabilirseniz, oyunda kral olursunuz. Galya hakkında pek fikrim yok, genelde savunma yaparlar ve seçen de azdır; ama Galya belli bir nüfusa ulaşınca herkes ondan çekinir, o seviyeye ulaştıktan sonra belli kişilere saldırarak güçlenmeye devam edebilir; fakat kimse artık ona saldıramaz.

Oyuna Başladığınızda:
İlk olarak hammaddeleri geliştirip üretiminizi arttırmanızı öneririm. 3. sunucuda 3 günlük bir korumayla oyuna başlar, 3. gün sonunda saldırılara açılırsınız. Bu 3 gün boyunca sürekli üretiminizi arttırır ve 3. gün sonunda da 6. seviye bir sığınak yaparsanız, çevrenize hakim olabilirsiniz. Kesinlikle bina kurmayın hemen. Yoksa hammaddeleriniz tükenir...

Tercih sizin, iyi oyunlar...

Travian Tanıtım ve Öğütler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight tanıtım :))
» İkariam Tanıtım
» İkariam Tanıtım
» Darkobit Tanıtım
» Seafight tanıtım