Türkiye'nin En İyi Oyun Forumu - Oyuncum
Seafight tanıtım Resim_276512982
Seafight tanıtım Resim_276512982
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyunların Mekanı

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seafight tanıtım

YazarMesaj
erdemhan
Super MOD
Super MOD
erdemhan

Uyarı Yok
Rep Degeri : 422
REP Gücü : 33

Seafight tanıtım Empty
MesajKonu: Seafight tanıtım   Seafight tanıtım Icon_minitimeSalı 13 Tem. 2010 - 10:51

Korsan Sıralaması

Sıralamayı nerde bulabilirim?

Ana Sayfada „Şeref Kürsüsü“ denen yere tıklayınız.

Sağ yukarıda değişik sırlamaların olduğu yeri göreceksiniz. Orada „ Bu Günkü Sıralama“ yazan yeri tıkla.

Korsan sırlaması günde 1 kere güncellenir:

Yok ettiğin Darbe Puanı / 200.000 =
Elit Puanın / 5.000 =
Tecrübe puanın / 1.500 =
Levelin x 100 =
Günde oynadığın toplam saat x 5 =
= Toplam puan

Haritada bu Rütbeler nasıl görünecek?

Ulaştığın Rütbe Nikin (Filo Tagının) solunda görülecektir.

Rütbeler.

Rütbe 1 Kara adamı
Rütbe 2 Deniz tutkunu
Rütbe 3 Tahta fırçacısı
Rütbe 4 Gemi çaylağı
Rütbe 5 Yelken yamayıcısı
Rütbe 6 Gülleci
Rütbe 7 Öncü
Rütbe 8 Çavuş
Rütbe 9 Dümenci
Rütbe 10 Seyir subayı
Rütbe 11 Denizci
Rütbe 12 Korsan adayı
Rütbe 13 Kıyı korsanı
Rütbe 14 Korsar
Rütbe 15 Deniz haydutu
Rütbe 16 Yağmacı
Rütbe 17 Korsan baronu
Rütbe 18 Korsan prensi
Rütbe 19 Korsan kralı
Rütbe 20 Denizlerin hükümdarı

Sıralamaya kaç tane Korsan katılacak?

Her oyuncu en geç 1 gün sonra bu sıralamada yer alacaktır.

Rütbe 1 20% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 2 12.39% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 3 10% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 4 9% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 5 8% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 6 7% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 7 6% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 8 5% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 9 4.5% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 10 4% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 11 3.5% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 12 3% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 13 2.5% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 14 2% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 15 1.5% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 16 1% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 17 0.5% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 18 0.1% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 19 0.01% üye ulaşabilecektir.
Rütbe 20 sadece 1 kişi ulaşabilecekti

YENİLİKLER
Merhaba,

son günler forumda pekte sakin geçmedi doğrusu. Birçok değişiklikler oldu ve biz Seafight-Takımı olarak size, oyunda bulunan işlevlerde planladığımız güncellemeler ve değişiklikler hakkında bilgi vermek istiyoruz. Seafight oyununun perde arkasında oldukça hareketli çalışmalar oluyor s,ze bu çalışmaların sadece İnci ile alakası olmadığını ayrıntılı bir şekilde anlatmak istiyoruz.

Barut ve çelik zırh

Oyuncularımızın isteği üzerine, oyuna dâhil ettiğimiz işlev sayesinde, herkes barutu veya çelik zırh sembolüne tıklayarak aktif hale veya kapalı hale getirebilir. Sadece sembole tıklamanız yeterli!

Bu yeniliği oldukça dikkatli bir şekilde takip edip, oyun zevkini bu malzemelerle artırmak için geliştirilmesini sağlayacağız. Bu tabii ki bugünden yarına olacak bir iş değil ve bu yüzden zamana ihtiyaç duyacağız.

Önümüzdeki haftalardaki güncellemeler

Avantaj-Haritalarının belirli bir dengede olması için çalışmalarımız sürüyor. Saldırı Dalgalarını daha çekici yapmaya çalışıyoruz bununiçindeğişik NPC’ler sunmaya çalışacağız. Hedefimiz: Çok uzun süren ve oldukça zor olan dalgaları sizin için ortadan kaldırmak.

Ayrıca Chati geliştirme çalışmalarımız, yeni işlevler ekleyerek devam etmektedir. Böylece görmemezlikten gelme işlevi ve davetiyede bulunabileceğiniz özel odalar sizi bekleyecek. Yeni Chat’ta üstelik bir tanede „Filo reklamı“ kanalı bulunacak. Bu filolar için düşünüldü ve her filonun bir tanede kendi filo Chati olacak!

Elit seviye 10’nu bulan oyuncuları da yeni maceralar bekleyecek. Şu anda rütbeler ile yeni bir sıralama oluşturmaya çalışıyoruz (Elit-Puan sıralaması) Rütbeler geminin yanında küçük sembol olarak görünecek.

Şeref Salonuna da bir kaç kategori eklenecek ve size gelecekte istatistiklerde daha fazla görünüm sunacak. Bu istatistikler genellikle Avantaj-Haritaları kapsayan çerçevede olacaktır.

Üstünde çalıştığımız uzun süreli güncellemeler

Bir çoğunuz geçen seneki Seafight doğum gününde sunduğumuz yeni deniz haritalarını hatırlayacaktır. Böyle büyük bir adımı bu sene yine yapacağız. Burada göz önünde bulundurduğumuz konuların başında UserInterface gelecek ve bunu daha da geliştirmek istiyoruz. Ayrıca yeni deniz haritalarının performansı, güncel deniz haritasına göre oldukça artmış olacak, çünkü Seafight en yeni Flash teknolojisini kullanıyor olacak ( bilenler için; AS2 yerine artık AS3 gelecek).

En büyük değişiklik ise, oyunun tekrardan yeni dizayn edilmesidir. Burada daha iyi ve daha modern Userİnterface görünümüne dikkat ediyoruz. Öncelikle bu değişikliklerin bize kazandırdığı imkân, gelecekte yapılacak güncellemelerin daha güzel, daha hızlı ve daha ayrıntılı bir şekilde sunulmasıdır. Zira şu anda yeni işlevler için yerin kısıtlı olduğunu belirtmekte yarar var.

Gördüğünüz gibi: Seafight daha modern, daha güzel ve en önemlisi teknoloji bakımından en son durumda olacak. Bu bizim hedefimiz ve bu yazı ile umarız çalışmalarımız hakkında şeffaflığı sağlamış olduk. Çünkü 3 yıl içerisinde teknoloji gelişiyor ve bütün yapılan değişikliler ve güncellemeler yanında, perde arkasında teknolojik gelişmeye ayak uydurmak içinde çalışıyoruz. Seafight yakında 3. yaş gününü kutlayacak. Bu sadece sizin sayenizde gerçekleşti!

Küçük bir ekleme: Bazı kelimeler ve semboller zamanla değişime uğrayabilir. Bu seçtiğimiz yönün değiştiğini göstermez, sadece bu yolda yaptığımız iyileştirmelerin habercisi olur!

Seafight tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight tanıtım :))
» İkariam Tanıtım
» İkariam Tanıtım
» Darkobit Tanıtım
» Travian Tanıtım ve Öğütler